Порше Захід Новини

Свіжі та актуальні новини від Порше Захід.

  1. Новини
  2. Audi e-tron на міжнародному саміті «Бізнес-Тренди 2020»
01.12.2019
Новини автосалону

Audi e-tron на міжнародному саміті «Бізнес-Тренди 2020»

27 листопада в Києві прогремів міжнародний саміт «Бізнес-Тренди 2020», від освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор».

1

Audi Центр Порше Захід, як офіційний автомобільний партнер представив гостям саміту інноваційний та повністю електричний автособіль e-tron.

Ніхто не залишився байдужим. Новий трендовий автомобіль для найкращоії аудиторії.

1000+ власників бізнесу та топ-менеджерів компаній, 10 підприємців-титанів, які особисто створюють тренди обєдналися для обміну досвідом та  мали змогу познайомитися ближче з брендом Audi.  

Самміт проходив у форматі одиночних виступів топових спікерів - Андрій Федорів (FEDORIV GROUP), Сергій Самородов (Rakuten Viber), сюрприз дня — Дмитро Стрижов (Шериф), Оскар Хартманн (долларовый мультімілліонер), Дмитро Зінченко (IQOS), Кирило Куницький (Бізнес-Конструктор)  та Артур Мхітарян (Taryan Group).А закрила саміт одна з найцікавіших дискусійних панелей на думку учасників - Марина Авдєєва (Арсенал Страхування), Михайло Шелемба (Датагруп), Євген Дихне (МАУ) і Кирило Куницький (Бізнес-Конструктор).

Саміт пройшов на високому рівні і ми сміливо можемо поставити 10/10 і як партнери, і як учасники.

Ми вдячні нашому партнеру освітньо-консалтинговій компанії «Бізнес-Конструктор» за можливість приєднатися.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.