Порше Захід Історія нашого розвитку

2020

Digital Retail. Представляємо наш чат-бот.

Ми стаємо ще ближче.

Наш чат-бот до Ваших послуг. Всього 2-3 кліки, щоб записатися на тест-драйв, на сервіс чи зробити запит на фінансування.

Легко, просто та сучасно. Спробуйте і Ви.

2019

Відзнаки та нагороди.

Команда Порше Захід отримала диплом за участь у змаганнях «Боярський Хрещатик: Перший старт зими». Наші хлопці та дівчата позмагались з іншими учасниками та пробігли по вулиці Хрещатик у місті Боярка. Дякуємо нашим співробітника за підтримку здорового способу життя.

2018

Відзнаки та нагороди.

У 2018 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за 1-е місце в обсязі реалізації автомобілів з пробігом Das WeltAuto.

2017

Відзнаки та нагороди.

У 2017 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за 1-е місце в обсязі реалізації автомобілів з пробігом Das WeltAuto.

2016

Відзнаки та нагороди.

У 2016 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за найвищі обсяги продажу автомобілів з пробігом та диплом за участь у всеукраїнському фестивалі корпоративних автомобілів Corporate Car Fest.

2015

Відзнаки та нагороди.

У грудні 2015 року автоцентр Порше Захід отримав диплом «Лідер з продажу страхових продуктів Porsche Finance Group 2015» та відзнаку за ефективну стратегію та клієнтоорієнованість у роботі з брендом Volkswagen Комерційні автомобілі.

2008

Заснування ТОВ "Порше Інтер Авто Україна".

ТОВ "Порше Інтер Авто Україна", яке було засновано в 2008 році, є частиною австрійської компанії Porsche Holding Salzburg, яка є найбільшою компанією з продажу автомобілів у Європі, що провадить свою діяльність у 22 європейських країнах, а також у Південній Америці, Китаї та Малайзії.
В Україні дочірнє підприємство Porsche Holding Salzburg, ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» є офіційним дилером брендів Volkswagen, Volkswagen комерційні автомобілі, Audi та сервіс-партнер SEAT.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.