Порше Захід Новини

Свіжі та актуальні новини від Порше Захід.

  1. Новини
  2. ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» застерігає клієнтів Volkswagen
18.07.2019
Новини автосалону

ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» застерігає клієнтів Volkswagen

Cайті http://vw-autogroup.com.ua/ незаконно використовує торгову марку Volkswagen та порушує права інтелектуальної власності компанії Volkswagen AG.

шахраї

До адміністрації ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» звернулися клієнти з метою підтвердження або спростування проведення компанією ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» акцій, розіграшів тощо.

Так, на сайті http://vw-autogroup.com.ua/ розміщена інформація про проведення «акції», призовим фондом у якій виступають автомобілі Volkswagen. Про перемогу в цій «акції» фізичні особи інформуються за допомогою смс-повідомлень. Для отримання «призу» (автомобіля або його грошового еквіваленту) пропонується надати свої персональні дані та сплатити відсоток державного податку від вартості автомобіля. В якості контактної адреси зазначена адреса автосалону ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» (вул. Вишнева, 1а, Софіївська Борщагівка, 08131).

 

ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» застерігає клієнтів Volkswagen:

Вищенаведений сайт незаконно використовує торгову марку Volkswagen та порушує права інтелектуальної власності компанії Volkswagen AG. ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» не несе будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищезгаданому сайті.

Не виключено, що така інформація може розміщуватися й на інших подібних сайтах. Будь ласка, зверніть увагу, що офіційними дилерами автомобілів Volkswagen в Україні є лише підприємства, вказані у наступному розділі - https://www.volkswagen.ua/dealer-search.

Офіційні дилерські підприємства при проведенні акцій не розсилають Клієнтам
смс-повідомлення про необхідність переказу грошових коштів. Всю інформацію щодо поточних акцій ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» радимо шукати в офіційних джерелах: на корпоративному сайті www.volkswagen.ua і на сайтах офіційних дилерів Volkswagen в Україні.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.