Міжнародна спеціалізована виставка комерційних автомобілів ComAutoTrans-2021
З 26 по 28 травня 2021 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру пройшла щорічна міжнародна виставка, учасником якої став бренд Volkswagen Комерційні автомобілі.
![1](https://www.pzkyiv.com.ua/novini/mizhnarodna-spetsializovana-vystavka-komertsiynykh-avtomobiliv-comautotrans-2021/@@poi.imageproxy/20ef63ded774472889594da3c9c02444/85336321-82c7-4ae4-9086-1cee1feb8931.jpeg/news)
З 26 по 28 травня 2021 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру пройшла щорічна міжнародна спеціалізована виставка комерційних автомобілів ComAutoTrans-2021 учасником якої став бренд Volkswagen Комерційні автомобілі.
![Image](./@@poi.imageproxy/4abec884ae294c848c6d7c19d98921f4/ce2a8856-51f3-406c-bc7a-2f47c72ec716.jpeg)
Ми дуже сумували за живим спілкування, тож можна було познайомитись та задати запитання менеджерам дилерських центрів, а також вперше після онлайн-презентації побачити новий Caddy п’ятого покоління.
![Image](./@@poi.imageproxy/4568898051434a9a91c2ef9907054257/630a8813-93e8-4d73-8cf0-ab6a3fae83dc.jpeg)
На стенді було представлено 4 автомобілі – оновлені автомобілі Т6.1 – пасажирська версія Transporter Kombi, та вантажна – Transporter Kasten та 2 автомобілі Caddy. Найбільше уваги на себе привертали нові автомобілі Caddy, адже всього 2 тижні тому в Україні почалися офіційні продажі нової версії. Новий Caddy був представлений у двох варіант – пасажирському та вантажному.
Пасажирська версія була представлена з короткою колісною базою та була оснащена 2.0 TDI двигуном на 102 к.с. та 6-ступеневою механічною КПП, вантажна версія - Caddy Cargo в свою чергу була представлена у подовженій версії Maxi із аналогічним двигуном та КПП.
![Image](./@@poi.imageproxy/3c9a3dba03884fc8b8174878d4fb8e6d/500291d3-f07a-4246-98a3-25b239d20916.jpeg)
Caddy збирав довкола безліч запитань та поглядів, а усі бажаючі могли зконфігурувати автомобіль своєї мрії одразу у рамках стенду, або обрати свій серед наявних на складі.
Менеджери із задоволенням надавали усім бажаючим детальні консультації, і було помітно, що озвучена інформація ще більше зацікавлювала гостей виставки. Окрім знайомства із Caddy, гості заходу охоче брали участь у лотереї, в якій розігрувались тижневий тест-драйв на новому Caddy.
![Image](./@@poi.imageproxy/137133855c99471ebbe7ba47362256ee/39f7397f-06a2-4293-8bcc-cc0ebcea98ba.jpeg)