Порше Захід Новини

Свіжі та актуальні новини від Порше Захід.

  1. Новини
  2. CarLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.
08.10.2018
Новини автосалону

CarLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління.

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше.

carLOG

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про нову версію особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість Вам мати один єдиний обліковий запис для всіх брендів та послуг, що представляє Порше Холдинг та його партнери в Україні. Наприклад, відтепер випадки, коли Ви володієте власним Audi Q7 2015 р.в., а дружина володіє Volkswagen Beetle 2017 р.в., для власного бізнесу Ви розглядяєте придбання 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у яксості другого авто в родині розглядаєте пропозицію авто з порталу Das WeltAuto - потребують наявності лише одного аккаунту carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем - Склад авто, Конфігуратор, сайт Das WeltAuto. додаток SalesPad, тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua доступ до якого вже налаштований з усіх повязаних з carLOG систем.

У будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете додати власний автопарк у свій кабінет, додати обраного дилера, скористатись послугою запису на сервіс, обрати новий автомобіль зі складу, автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!

Руслан
Ремез

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 440 96 24
Факс:

Михайло
Буйнов

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 536 93 76
Факс:

Сергій
Довбищенко

Фахівець по роботі з корпоративними клієнтами
Мобільний телефон: +38 067 468 12 72
Факс:

Микола
Пастбін

Фахівець по роботі з корпоративними клієнтами
Мобільний телефон: +38 067 342 79 25
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.