Порше Захід Новини

Свіжі та актуальні новини від Порше Захід.

  1. Новини
  2. Audi Q3 Sportback
31.07.2019
Новини від Ауді

Audi Q3 Sportback

Audi додає до свого модельного ряду компактний позашляховик з обрисами купе: Audi Q3 Sportback. Нова модель поєднує потужну харизму й практичність повсякденної експлуатації позашляховика зі спортивною елегантністю та жвавістю купе. Таким чином, цей автомобіль є першим компактним кросовером марки Audi.

1

Низька лінія даху, атлетичний кузов: дизайн

Audi Q3 Sportback являє собою баланс потужності й точності, і саме ці риси знайшли своє відображення в усіх деталях дизайну. Завдяки підкреслено тривимірному дизайну чорної восьмикутної решітки Singleframe вона має напрочуд спортивний вигляд. Те саме стосується й трапецієподібних повітрозабірників та ефектного бампера з пласким спойлером. Купеподібний салон візуально відрізняється від виразних накладних елементів, що забарвлені в контрастні кольори і завдяки цьому підкреслюють характер позашляховика. Низька лінія даху переходить у задні стійки кузова й завершується верхнім спойлером. У результаті Audi Q3 Sportback має значно довший вигляд, ніж споріднена модель Q3. Крім того, позашляховик-купе майже на три сантиметри нижчий і завдяки цьому має потужніший вигляд. Чітко окреслені контури над колесами вказують на наявність привода quattro, який входить у базову комплектацію версій з більшістю двигунів. Пластика задньої частини вражає грою світла й тіней. Низьке вікно з аеродинамічними елементами з боків і спортивний бампер, що ідеально пасує до вигляду повітрозабірників, підкреслюють ширину Audi Q3 Sportback. Аналогічне враження викликають ліхтарі заднього ходу, що звужуються досередини, як і пласкі фари. Останні пропонуються компанією Audi в трьох версіях. Як топовий варіант доступні світлодіодні фари Matrix, адаптивне дальнє світло яких забезпечує інтелектуальне освітлення з урахуванням ситуації на дорозі.

Спортивні якості на дорозі й бездоріжжі: підвіска

Audi Q3 Sportback дозволяє насолоджуватися водінням на різноманітних типах поверхонь. У місті, під час далеких поїздок чи на нескладному бездоріжжі цей компактний кросовер - дійсно універсальний і динамічний автомобіль. Базова комплектація включає прогресивне рульове керування, чутливість якого зростає при збільшенні кута повороту керма, та спортивну підвіску.

У якості опції доступна версія підвіски з регулюванням жорсткості, яка пропонує ще ширший вибір між динамікою і комфортом. Залежно від ситуації на дорозі, стану дорожнього покриття та особистих уподобань водій може змінювати характеристики автомобіля за допомогою наявної в базовій комплектації динамічної системи керування Audi drive select і шести профілів, до переліку яких входить режим offroad. На додачу до налаштувань двигуна й трансмісії ця система також змінює параметри амортизаторів з електронним керуванням і підсилювача рульового керування. Пропонована як опція система допомоги при спуску Hill Descent Control підтримує на незмінному рівні обрану водієм швидкість на схилах з кутом ухилу понад 6%.

Універсальний комфорт: інтер'єр і концепція простору
Довжина Audi Q3 Sportback становить 4,5 м, ширина - 1,84 м, а висота дорівнює 1,56 м; ширина колісної бази автомобіля - 2,68 м. Результатом став широкий салон з чудовими можливостями для адаптації. На задніх сидіннях вдосталь місця для трьох пасажирів. Положення заднього сидіння в стандартній комплектації регулюється по довжині в межах 130 мм, а поділена на три частини спинка має сім ступенів регулювання нахилу. Об'єм багажного відсіку може становити від 530 до 1400 л. Положення підлоги багажного відсіку регулюється по висоті з фіксацією у двох положеннях, а під ним приховується полиця багажного відділення. У якості опції компанія Audi пропонує кришку багажного відсіку з електроприводом, яка відкривається і закривається рухом ноги. Передні сидіння вирізняються спортивною посадкою і високим рівнем комфорту, а на замовлення пропонується версія з електричним регулюванням і підігрівом. Деякі версії комплектації включають спортивні сидіння з контрастною строчкою і кольоровими смужками вздовж бічних панелей.

Оббиті алькантарою поверхні передньої панелі та підлокітників додатково підкреслюють прогресивність філософії дизайну. У темряві опційний пакет контурного/фонового підсвічування з можливістю вибору з-поміж 30 кольорів додає світлових акцентів в інтер'єрі.

Цифровий світ: дисплеї та керування
Концепція керування і відображення чітко демонструє досягнення Audi у сфері цифровізації: навіть у базовій комплектації автомобіль оснащується цифровою панеллю приладів з діагоналлю екрана 10,25 дюйма, для керування якою водій використовує багатофункціональне рульове колесо. У разі встановлення топової версії MMI navigation plus дані виводяться на дисплей цифрової панелі Audi virtual cockpit, яка пропонує численні додаткові функції. У центрі панелі приладів розташувався сенсорний дисплей з діагоналлю 10,1 дюйма. Для забезпечення зворотного зв'язку вибір певної функції супроводжується звуковим сигналом. Як і в повнорозмірних моделях бренду, дисплей оточений широкою глянцево-чорною декоративною поверхнею. Разом із розташованою під ним панеллю керування системою кондиціонування повітря цей дисплей нахилений на 10° убік водія задля кращої ергономічності. На замовлення доступна 12,3-дюймова цифрова панель приладів Audi virtual cockpit plus з трьома режимами відображення, включно з особливим режимом dynamic.

Пласка структура меню доповнюється можливостями блока керування, який сприймає природну мову й розуміє довільні фрази. Як і функція введення пункту призначення в навігаційну систему, пошук MMI спирається на введення довільного тексту. Система розпізнає найбільш часті пункти призначення водія на основі даних про попередні поїздки, що дозволяє їй надавати відповідні пропозиції. При цьому вона враховує статистичні емпіричні дані щодо завантаженості доріг і час доби.

Комплекс комунікаційних можливостей: мультимедійні системи та Audi connect
У поєднанні із системою MMI navigation plus доступні онлайн-сервіси Audi connect, користуватися якими можна зі швидкістю стандарту LTE Advanced за допомогою вбудованої SIM-карти. Перелік сервісів включає, зокрема, функцію отримання інформації про трафік у режимі реального часу та пошук визначних пам'яток (POI), який доповнює ведення за маршрутом фотознімками, інформацією про години роботи та оцінками користувачів. Завдяки обміну інформацією між парком автомобілів Audi модель Q3 Sportback отримує і надає інформацію про місця для паркування вздовж дороги, небезпечні ділянки та обмеження швидкості, які розпізнаються бортовою камерою і датчиками автомобіля. Новинкою в переліку сервісів на базі технології Car-to-X є система сповіщення про світлофори. Автомобіль отримує дані від комп'ютера, який керує дорожнім рухом у місті, і виводить на цифрову панель приладів Audi virtual cockpit інформацію про фази світлофорів. Завдяки цьому водії можуть заздалегідь коригувати свою швидкість, що сприяє підвищенню економічності та оптимізації потоку транспорту. На початковому етапі ця пропозиція доступна в окремих містах Європи, в подальшому географія її впровадження буде розширюватися з урахуванням наявності відповідної структури в міських районах.

Навігація з використанням Google Планета Земля та гібридне радіо, яке автоматично перемикається між FM, DAB і потоковою трансляцією через Інтернет залежно від якості сигналу, також входять до складу пакета Audi connect navigation & infotainment plus. Система голосового керування використовує для відповідей на запитання і команди водія детальну інформацію з «хмарного» сховища.

Безкоштовний додаток myAudi та інтерфейс Audi для підключення смартфонів Audi забезпечують взаємозв'язок між автомобілем і смартфоном. Це дозволяє інтегрувати смартфони під керуванням Android та iOS з бортовою мультимедійною системою. Вміст зі смартфона відображається на дисплеї MMI за допомогою технологій Apple CarPlay або Android Auto, а топова версія медіасистеми забезпечує можливість бездротового підключення iPhone. Доповнюють цей широкий перелік оснащення комплект Audi phone box та аудіосистема Bang & Olufsen Premium Sound System з віртуальним 3D-звучанням.

Видатний результат у будь-якій ситуації: системи допомоги водію
За безпеку Audi Q3 Sportback у базовій комплектації відповідають чотири системи. До їх переліку належать система попередження про сходження зі смуги та система попередження про зміну смуги. Перша з них допомагає водієві залишатися в межах своєї смуги, а друга виявляє критичні ситуації при зміні смуги руху, наприклад наявність автомобіля в «мертвій» зоні. Базова комплектація для Німеччини також включає систему Audi pre sense front. У разі неминучого фронтального зіткнення вона попереджає водія за допомогою візуальних, звукових і тактильних сигналів.
В екстреній ситуації система застосовує гальмування з максимальною ефективністю та ініціює заходи із забезпечення безпеки, передбачені алгоритмами системи Audi pre sense basic. Зокрема, система натягує ремені безпеки передніх сидінь, закриває вікна та зсувний люк (опція), а також активує аварійну світлову сигналізацію.

Однією з ключових систем допомоги водію є асистент Adaptive Cruise Assist. Він допомагає водієві керувати переміщенням автомобіля в поздовжньому та поперечному напрямках. Надсучасні системи, такі як система камер кругового огляду, пропонують підтримку під час паркування та маневрування. Вони виводять зображення безпосереднього оточення позашляховика-купе на дисплей MMI, а водій може перемикатися між різними варіантами огляду. Система Park Assist автоматично спрямовує автомобіль на місця для паркування та виводить з них. Якщо, наприклад, водій хоче виїхати заднім ходом з вузького виїзду, асистент попередження про рух у поперечному напрямку ззаду Rear Cross Traffic Assist поінформує про наближення транспортних засобів, які система розцінить як критичні.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.