Audi e-tron на Міжнародній Екологічній Конференції "СВІДОМИЙ БІЗНЕС"
4 грудня Audi Центр Порше Захід за підтримкою імпортера Audi в Україні взяв участь в Міжнародній Екологічній Конференції "СВІДОМИЙ БІЗНЕС".
![1](https://www.pzkyiv.com.ua/novini/audi-e-tron-na-mizhnarodniy-ekolohichniy-konferentsiyi-svidomyy-biznes/@@poi.imageproxy/8c6dbcf2bab94d85a6c3c3ae59095f90/6573ccd7-ca06-4f09-b81c-7c3905ffa676.jpeg/news)
4 грудня Audi Центр Порше Захід за підтримкою імпортера Audi в Україні взяв участь в Міжнародній Екологічній Конференції "СВІДОМИЙ БІЗНЕС". Гості конференції мали змогу познайомитися з інноваційним Audi e-tron та пройти тест-драйв.
Про конференцію:
Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес» — платформа для розвитку «зеленого» бізнесу та місце для обміну практичними кейсами, як побудувати екологічний бізнес на переробці сміття.
Конференція є платформою для презентації інноваційних екологічних бізнес-проектів та знайомства стартапів із інвесторами.
«Свідомий бізнес» – місце, де з'являються можливості для розвитку «зеленого» бізнесу.
Місія конференції:
Ми надихаємо українських підприємців створювати свідомий бізнес і віримо, що прибутковий успішний бізнес має бути відповідальним до природи та суспільства.
Мета конференції:
Зробити Україну екологічно чистою та заможною країною. Ми віримо, що вирішення екологічних проблем та створення нових відповідальних компаній – це шлях до чистої та квітучої країни.
Конференція поширює практичні кейси, як можна заробляти та робити реальний позитивний вплив на екологію і громаду. Ми надихаємо українських підприємців створювати свідомий бізнес.
Конференція «Свідомий бізнес» це:
- практичні кейси побудови бізнеса в галузі переробки сміття;
- українські та закордонні практичні кейси впровадження сталого розвитку на підприємствах;
- панельні дискусії та виступи у форматі case study;
- speed dating бізнеса та інвесторів;
- експозона інноваційних екологічних стартапів та розробок;
- тест-драйви електрокарів;
- знайомство з інвесторами;
- нетворкінг під час смачних кава-брейків.
![](@@poi.imageproxy/2b5fb945639b41888eafec1bad57c582/e70d3490-35a7-4fd2-a272-5a1f27611902.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/fd205cf55e6f4990b63fb6ed5e77d6bd/637479cc-967e-48f8-b982-d087ef3e2f32.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/f9381f6de3204c2a98d345894e4c3b8b/b5b3de11-5dee-4e9d-96cb-1e511d453835.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/439cd99420b14465b02cd039dc5b4697/2e03212f-5ca1-4786-ab6f-e36b4fc91ca7.jpeg)